Nemlendirici Yüz Bakım Yağı

Yüz Bakım Yağı
Haem Cosmetics Nemlendirici Yüz Bakım Yağı, Cildimizin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Cildimizi serbest radikallere karşı korunmasını destekleyerek yaşlanmaya karşı savaşır. Çok küçük moleküler yapısından dolayı cildimiz tarafından hızla emilir ve deri gözeneklerini tıkamadığından dolayı ciltte fazla parlama yapmaz, cilde yumuşaklık kazandırır.
Cildimizi mükemmel besler.
Cilt, ipeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık ve canlı ve ışıltılı görünümünü geri kazanır.
Haem Cosmetics Nemlendirici Yüz Bakım Yağı’nı diğerlerinden ayırt eden özellik, bitkisel muhteşem bir yağ olmasıdır.
Single Image

Macadamia Ternifolia Seed Oil (Makadamia Yağı); Yapısının yaklaşık 17-25% oluşturan palmitoleic acid (omega-7), oleic acid (omega-9), linol asitler (omega-3 ve omega-6), squalene, vitaminler ve mineraller oluşturur. Makadamia yağı derimizce hızla emilir ve deriye mükemmel ipeksi bir his, kadifemsi yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Makadamia yağı cildi pürüzsüzleştirir ve cilt sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Kuru, çatlak, yıpranmış ciltleri olduğu gibi bebek ciltlerini de mükemmel besler, hücre rejenerasyonunu artırarak, hücre yenilenmesini teşvik eder. Ayrıca cildi bir film tabaka gibi kaplayarak yıpranmış ve çatlamış ciltlerle, güneş yanıklarının ve bebek pişiklerinin tedavilerinde aktif olarak kullanılır.

Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Yağı); Yapısını başlıca palmitolic acid, oleic acid, 11-Eicosenoic acid, Docosenoic Acid, 9-Godoelic acid oluşturur. Ciltte sebum dengesini ayarlayan bir yapıya sahiptir. Jojoba yağı, deri üstünde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, deriyi nemlendirir ayrıca güneş ışınlarına karşı koruyucu gücü vardır. Deriyi yumuşatarak ipeksi bir his ve canlı bir görünüm kazandırır. Deriyi destekler ve anti-aging etkisi vardır. Ayrıca deriyi sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici özellikleri kırışıklıkların azalmasında önemli bir rol oynar. Jojoba yağı içermiş olduğu yüksek orandaki antioksidan aktiflerden dolayı güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup kolayca oksitlenmez ve doğal koruma sağlar.

Chamomile Recutita Flower Extract (Papatya Ekstresi); Deriyi yumuşaklık kazandırır, arındırır, cildin nemini korumasına yardımcı olur. İpeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır.

Calendula Officinalis Flower Extract (Aynı Sefa (Kadife Çiçeği); Ekstresi Yağı) Deriye yumuşaklık kazandırır, arındırır, cildin nemini korumasına yardımcı olur. İpeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır.

Zea mays germ oil, Triticum vulgare germ oil, Tocopherol, Retinyl palmitate; Biocorno vitamin yağı, yüksek kaliteli saf ve de-aside olmuş tahıl tohumları yağının stabil bir kombinasyonudur. Özellikle tahriş olmuş, çatlamış ve kurumuş ciltlerle, bebek pişiklerinde ve güneş yanıklarında anti-aging olarak kullanılır. Derinin pürüzsüzleşmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Deri tarafından mükemmel bir emileme sahiptir, cilde yumuşaklık kazandırır, canlandırır. Deriye İpeksi bir his ve kadifemsi dokunuş kazandırır.

Panthenyl Triacetate; B vitamin kompleksi olan pantotenik asidin yağ da çözünen stabil bir türevidir. Ciltte uzun sure kalıcılığa ve emilim özelliğine sahiptir bu da onun aktivitesini çok daha fazla artırarak mükemmellik kazandırır. Panthenyl triacetate cildi nemlendirir.

Caprylic / Capric Triglyceride; Deri üzerinde mükemmel bir yayılma ve hızlı emilme özelliklerine sahip nötr bir yağdır. Ayrıca oksidasyona karşı dayanıklılık gösterir.

5 Test uygulaması yapılmıştır.

• Tüm cilt tipleri için uygundur. / Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Silikon YOK
• Paraben YOK
• Boyar Madde YOK
Single Image