Leke Karşıtı Krem

Leke Kremi
Maca serisinin vazgeçilmez ürünü; Haem Cosmetics Leke Karşıtı Krem, farklı ve muhteşem içeriği ile cilt renginizi dengeler ve sizi lekelerinizden büyük oranda kurtarır.
Single Image

Maca extract; Latince adı Lepidium meyenii olan maca bitkisi, hardal bitkisinin de dahil olduğu Brassica ailesine mensuptur. Birçok yerde Peru Ginsengi adıyla da anılır. Turp benzeri yapısıyla toprağın altında büyükçe bir kök geliştirir ve şifalı özellikleri için de bu büyük, sarımsı renkteki kökü kullanılır. Doğal koruyucu yeteneği ile cilt sıkılığını arttırarak tenin daha parlak görünmesini sağlar. Cildin yapısında istenmeyen ince çizgi ve kırışıklıkları daha sıkı bir hale getirerek cilt düzgün görünüm kazanır. Cilt daha nemli ve yenilenmiş görünür. Güneşten gelen ultraviyole (UV) ışınları korunmasız, açıkta kalan cilde zarar verebilir. UV radyasyonu zamanla kırışıklıklara neden olabilir, maca özütünün veya maca katkılı ürünlerin cildinize uygulanmasının onu UV radyasyonundan korumasına yardımcıdır. Macada bulunan polifenol antioksidanlar ve glukozinolatlar koruyucu etkiyi arttırabilir. Sadece cilde uygulandığında cildi koruyabileceği unutulmamalı. Cilt sağlığını desteklemeye yardımcıdır.

ß-White; Hidrojene Lesitin (ve) Sodyum Oleat (ve) Oligopeptid-68 Daha iyi cilt penetrasyonu ve ciltte sürekli salınımını sağlar. ß-White, bu özelliği ile kendisini diğer geleneksel beyazlatma ajanlarından ayırır. ß-White, hem yapıcı hem de fakültatif pigmentasyon yollarını azaltır, en uygun ve önemli beyazlatma ve aydınlatma etkisine izin verir. Asya derisi. ß-White, tirozinaz aktivitesini ve melanin sentezini azaltarak, daha homojen bir cilt için aşamalı bir parlatma etkisi sağlar ve pigmentli lekelerin görünümünü azaltır.

Macadamia Ternifolia Seed Oil (Makadamia Yağı); Yapısının yaklaşık 17-25% oluşturan palmitoleic acid (omega-7), oleic acid (omega-9), linol asitler (omega-3 ve omega-6), squalene, vitaminler ve mineraller oluşturur. Makadamia yağı derimizce hızla emilir ve deriye mükemmel ipeksi bir his, kadifemsi yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Makadamia yağı cildi pürüzsüzleştirir ve cilt sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Kuru, çatlak, yıpranmış ciltleri olduğu gibi bebek ciltlerini de mükemmel besler, hücre rejenerasyonunu artırarak, hücre yenilenmesini teşvik eder. Ayrıca cildi bir film tabaka gibi kaplayarak yıpranmış ve çatlamış ciltlerle, güneş yanıklarının ve bebek pişiklerinin tedavilerinde aktif olarak kullanılır.

Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Yağı); Yapısını başlıca palmitolic acid, oleic acid, 11-Eicosenoic acid, Docosenoic Acid, 9-Godoelic acid oluşturur. Ciltte sebum dengesini ayarlayan bir yapıya sahiptir. Jojoba yağı, deri üstünde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, deriyi nemlendirir ayrıca güneş ışınlarına karşı koruyucu gücü vardır. Deriyi yumuşatarak ipeksi bir his ve canlı bir görünüm kazandırır. Deriyi destekler ve anti-aging etkisi vardır. Ayrıca deriyi sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici özellikleri kırışıklıkların azalmasında önemli bir rol oynar. Jojoba yağı içermiş olduğu yüksek orandaki antioksidan aktiflerden dolayı güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup kolayca oksitlenmez ve doğal koruma sağlar.

Chamomile Recutita Flower Extract (Papatya Ekstresi); Deriyi yumuşaklık kazandırır, arındırır, cildin nemini korumasına yardımcı olur. İpeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır.

Calendula Officinalis Flower Extract (Aynı Sefa (Kadife Çiçeği); Ekstresi Yağı) Deriye yumuşaklık kazandırır, arındırır, cildin nemini korumasına yardımcı olur. İpeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır.

Zea mays germ oil, Triticum vulgare germ oil, Tocopherol, Retinyl palmitate; Biocorno vitamin yağı, yüksek kaliteli saf ve de-aside olmuş tahıl tohumları yağının stabil bir kombinasyonudur. Özellikle tahriş olmuş, çatlamış ve kurumuş ciltlerle, bebek pişiklerinde ve güneş yanıklarında anti-aging olarak kullanılır. Derinin pürüzsüzleşmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Deri tarafından mükemmel bir emileme sahiptir, cilde yumuşaklık kazandırır, canlandırır. Deriye İpeksi bir his ve kadifemsi dokunuş kazandırır.

Panthenyl Triacetate; B vitamin kompleksi olan pantotenik asidin yağ da çözünen stabil bir türevidir. Ciltte uzun sure kalıcılığa ve emilim özelliğine sahiptir bu da onun aktivitesini çok daha fazla artırarak mükemmellik kazandırır. Panthenyl triacetate cildi nemlendirir.

Caprylic / Capric Triglyceride; Deri üzerinde mükemmel bir yayılma ve hızlı emilme özelliklerine sahip nötr bir yağdır. Ayrıca oksidasyona karşı dayanıklılık gösterir.

Shea Butter Güçlü bir antioksidan kaynağı olan shea yağı, doğal nemlendirici etkiye sahiptir. İçerisinde bulunan yağ asitleri cilt sıcaklığıyla temas ettiğinde kısa sürede eridiği için cildi hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirebilir. Doğal bir bileşen olması nedeniyle başta kuru ve hassas ciltler olmak üzere her cilt tipi için kullanıma uygundur. İçerdiği antioksidan etki sayesinde güneşin zararlı ışınlarının ve dış etkilerin ciltte bıraktığı hasarı önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur. Shea yağı, A ve E vitaminleri açısından zengin bir bileşendir. Bu sayede erken yaşlanma belirtilerini önleme ve giderme açısından da etki sahibidir. Shea yağı içeren cilt bakım ürünleri düzenli ve doğru şekilde kullanıldığında, ciltte anti-aging (yaşlanma karşıtı) etki gösterebilir. A vitamini içermesi sayesinde, ciltte sivilce ve akne oluşumunu önlemeye de yardımcı olur. Shea yağının güçlü nemlendirici etkisi; hassas, kızarıklık ve tahriş oluşumuna yatkın ciltleri besler. Ciltte kolajen üretimini artırarak lekelerin ve pürüzlerin giderilmesinde önemli bir rol oynar.

Hyaluronic Acid; Vücudumuzu örten derimizi korumak, ısı ve nem kaybetmesini önlemek için cildimizin en önemli ihtiyacı olan nem. Bu işlevlerin en iyi şekilde gerçekleşmesi, kırışıklıkların azalması, yaşlanma etkisinin geciktirilmesi ve güneşe karşı korunmada en önemli nem oluşturucu Hyaluronic Acid’dir. Cildin canlılığını arttırarak, sebum dengesini ayarlayan iyi bir nemlendiricidir. Cildi koruyan Anti-Oksidan bir yapıya sahiptir. Yüksek su tutma özelliği ile kuru ciltlerin parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Allantoin; Cilt kuruluğu cildin su kaybetmesi ile meydana gelir. Allantoin cildin su kaybetmesini önlemeye yardımcıdır. Humectant grubuna dahil olan bu aktif, ciltte suyu tutma ve hapsetme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, ciltte nem oranını arttırır, kuru derinin yumuşamasına yardımcı olur.

Gliserin; Gliserin yağlı ve kuru ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanılması uygun bir bileşendir.
• Doğal bir nemlendiricidir
• Hasarlı cildi onarır, yara izlerinin geçmesine yardımcı olur
• Kırışıklıkları ve ince çizgileri giderir
• Hafif cilt enfeksiyonlarını tedavi eder
• Çatlak topuklara, dudaklara ve ellere iyi gelir
• İyi bir yüz temizleyicidir
• Sedef ve egzama semptomlarını hafifletir
• Cildi pürüzsüzleştirir, ışıltı kazandırır, ölü deriden arındırır
• Kuruma nedeniyle kepeklenen saçları canlandırır, kaşıntıyı azaltır
• Ciltteki epidermal tabakanın kalınlığını arttırır ve cildin dış etmenlerden korunmasına yardımcı olur
• Cildi yumuşatır ve elastikiyet kazandırır
• Yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.
Gliserin cilde nem kazandırırken bunu fazladan yağ ekleyerek yapmaz. Bu da onu sivilce ve akneye meyilli yağlı cildi olanların kullanabileceği harika bir cilt temizleyici yapar. Ek olarak kuru ve karma cildi olanlarda gliserin içeren temizleyicileri gönül rahatlığıyla kullanabilir. Gliserinin yaşlanma belirtilerini azaltıcı ve ciltteki ince çizgileri giderici özelliği vardır. Bu da onu yüz maskelerinin en etken bileşenlerinden biri yapar. Yüz maskelerinde gliserin olması, üründen maksimum fayda görmenizi sağlar.

D-Panthenol; Pantenol, pantotenik asidin alkol analoğudur ve bu nedenle B₅'nin bir provitaminidir. Organizmalarda hızla pantotenik aside oksitlenir. Oda sıcaklığında viskoz şeffaf bir sıvıdır. Panthenol, farmasötik ve kozmetik ürünlerinde nemlendirici olarak ve yara iyileşmesini iyileştirmek için kullanılır. B5 vitamini olarak da bilinen pantotenik asit, önce cildin dış bariyerinin gücünü koruyarak, sonra da cildimiz için stres kaynağı olan çevresel toksinlerle savaşır. Cilt hücrelerini besler ve cilt güzelliğini destekler. D-Panthenol, cilt bariyerini güçlendirerek nemi hapseder, aynı zamanda cilt hücrelerini gençleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Bu sayede yaşlanma sürecine karşı koymaya yardımcı olarak cildi beslemeye ve cilde nem eklemeye yardımcıdır. D-Panthenol'ün cilt dostu bir besin maddesidir. Cildimizin bağ dokusunda en üretken hücreler olan sağlıklı fibroblast seviyelerini yönetir ve bu da kolajen ve elastini artırır. Cildin aydınlık, elastik ve eşit tonda kalmasına yardımcı olur.

4 Test uygulaması yapılmıştır.

• Tüm cilt tipleri için uygundur. / Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Non-Comedogenic
• Paraben YOK
Single Image